Windows Sanal Sunucu

Sunucu kullanımlarında tercih edebileceğiniz farklı seçenekler bulunur. Sunucu ihtiyacınıza bakılırsa istediğiniz eder aralığında bir hayli farklı seçeneğe ulaşabilirsiniz. Kiralık sunucu dedicated sunucu sistemi ile istenilen sunucu imkanı size sunulacaktır.

Co-Location akarsu kabul etmek oluyor ki sunucu barındırma hizmeti yardımıyla sizlerde istediğiniz okunuşu sunucu kiralamak alegori barındırma hizmeti alarak daha yaraşır fiyatlar ile sunucunuzu kendiniz kullanabilirsiniz. Bu şekilde farklı seçimler yapabilir ve şirketiniz maksadıyla yaraşır olanı seçerek özen alabilirsiniz. Sunucu barındırmanın, dedicated sunucuya bakılırsa olabildiğince yaraşır fiyatlı olması sebebiyle daha alımlı bulunmaktadır. Firmanızın gereksinimlerine bakılırsa almanız gereksinim duyulan hizmetleri belirleyerek size bu tarz şeyleri sunacak hosting şirketi bulmanız ve anlaşmaya gitmeniz sizin faydanıza olacaktır. Bu mevzuda daha evvelde araştırmada bulunarak, sizin ihtiyaçlarınıza yanıt verecek en sağlıklı hosting firmasını seçmelisiniz.

  • Aylık Kiralama
    Windows işletim sistemi ve uygulamalarını maaş kiralayarak kullanma
  • Yedekli Yapı
    Gelişmiş emniyet çözümleriyle çalışmanın yanı sıra; yedekli ve şiddetli erişilebilirlik
  • Felaketten Kurtarma Hizmeti
    İş sürekliliğinizin aksamaması için, bulunan altyapılarınızı felaket durumlarında farklı bir data merkezinde akseptans edilmiş olan sürelerde çalışır ve özen verir duruma getirme imkanı

En İyi Hosting Şirketi

İngilizce olarak Virtual Dedicated Server akarsu kabul etmek oluyor ki VDS olarak da bilinir. Her VDS birbirinden müstakil bir dedicated olarak çalışır. Bu sunucu sisteminde kendine ilgisi bir iplik adresi, disk alanı, hafıza ve yapılandırma bulunur. Sanal sunucu bir adanmış fizyolojik sunucu ortamında arsa alır. faziletli tüketime illet olan devir içi hile yada tatbikat alanlarında kafi file yada fizyolojik olanak sağlanamaması durumunda problemler oluşmasına niçin olabilir. Yalnız bu sunucunun kural bir sistemden farklı olmadığından bu şekilde okunuşu kullanılabilir. mevhum sunucuyu değersiz ölçekli firmalar daha olabildiğince kullanmaktadır. Bu şekilde şehir barındırma, denetim paneli yada radyo yayını sağlama benzer şekilde işlemler ile ötekisi işlemlerin yapılması sağlanır. Bu şekilde farazi sunucu sarf etmek isteyenler bu mevzuda tahmil yaparak istedikleri benzer şekilde sunucularını kullanmaya başlayabilirler. Maliyetinizi azaltmak maksadıyla farazi sunuculardan da yararlanabilirsiniz. Sunucuları kullanmakta ve kiralamakta istediğiniz benzer şekilde kanunlar yapma şansınız bulunuyor. Size hosting hizmeti elde eden ortaklık tarafınca sunulan makro bant zehir ve ulaşım hızı maksadıyla firmanın kendisinin işlem yapması gerekiyorsa ödeme daha oldukca tutabilmektedir.

Niçin mevhum Sunucu

VDS Hizmetlerimizin tümü tamamen kontrolünüz altında, şiddetli yönetilebilirlik ile sizlere doğrulama edilir. Böylelikle bizimle temasa geçmeden sunucunuzu yönetebilirsiniz. ISO Kurulumu, Reboot, Restart, Shutdown … benzer biçimde işlemleri 7/24 VMware vSphere arayüzünden gerçekleştirebilirsiniz. idare kolaylığının yanısıra şiddetli performans gerektiren durumlarda da VDS yönünde tercih kullanmanızı önermekteyiz.

Aktivasyon Süresi

Sanal Sunucu VDS siparişlerinizin detayına bakılırsa doğrulama süresi 30 an ile 3 sayaç aralıgında değişmektedir. Bu süre, kurulması istediğiniz denetim paneline bakılırsa trampa göstermektedir.

Lokasyon

Türkiye lokasyon Sunucu paketlerimizde ulaşım hızı esastır. Türkiyenin herhangi bir bölgesinden 5ms ile 25ms aralıgında sunucularımıza ulaşım sağlayabilmektesiniz. Böylelikle özellikle piyes Sunucuları ve Kurumsal Siteleriniz benzer biçimde hassas ulaşım sürelerine haiz projelerinizde erişilebilirlik daha stabil projeler oluşturabilmenize olanak tanıyacaktır.

Yönetilebilirlik

Tüm mevhum Sunucu paketlerimizde PLESK denetim panelini ücretsiz bir şekilde sizlere sunmaktayız. Plesk kurulum talebinizi gönderilmesini esnasında Denetim örtüsüz seksiyon Seçenekleri kısmından seçerek gerçekleştirebilmektesiniz.

 

İçerik Taşıma

Tüm Sunucu paketlerimizde ücretsiz bir şekilde taşıma hizmeti sunmaktayız. Taşımalar partner denetim panelleri ve taşımayı mümkün kılan sürümler ortamında gerçekleştirilmektedir. Mesela : WHM den WHM ye – Plesk 9 dan Plesk 9a – Plesk 9 dan Plesk 11e, DirectAdmin den Directadmine benzer biçimde…

Sanal Sunucu Çözümleri

Sanal sunucu kullanımı yetişkin firmalar tarafınca tercih edilen bir hâl değildir. devre içi hile yada tatbikat alanlarında kafi file yada fizyolojik olanak sağlanamaması durumunda problemler oluşmasına niçin olabileceğinden bu mevzuda titiz olunması gerekir. değiştirilmiş fiyatlarda bir hayli natif sunucu seçeneği bulunmaktadır. kurallarla hosting durumunda, çabucak ziyade firmaya sunucu kiralanabilecektir fakat dedicated da denilen kiralık hosting sisteminde yalnızca firmaya yalnızca sunucu sağlama hizmeti verilmektedir. Şirketinizin tercihine bakılırsa barındırma mı kiralama yöntemiyle mi sunucu hizmeti satın alacağınızı belirleme etmeniz gerekmektedir. mevhum sunucu kullanarak, şirketinizin verilerini kolaylıkla depolayabilirsiniz.